Naujienos

 • kam

  2017-07-19 d. TPNC direktoriaus pavaduotoja Elena Nekrošaitė dalyvavo LR krašto apsaugos ministerijoje komisijos posėdyje dėl Kariams užsienyje suteiktų gydymo paslaugų, kelionės, lydinčio asmens kelionės ir apgyvendinimo, ortopedijos priemonių įsigijimo, priežiūros išlaidų apmokėjimo, taip pat priemonių neįgaliesiems įsigijimo, priežiūros ir remonto išlaidų kompensavimo.      

  Rodyti daugiau
 •   Informuojame, kad Viešųjų pirkimų tarnyba įtraukė AB "Puntukas" į nepatikimų tiekėjų sąrašą.

  Rodyti daugiau
 •   2017-06-06 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centro (TPNC) Vilniaus skyriaus darbuotojai vyks į susitikimą, organizuojamą Lietuvos žmonių su stuburo pažeidimais asociacijos. Susitikimas vyks Vilniaus Fabijoniškių savarankiško gyvenimo namuose, kurio metu TPNC darbuotojai supažindins neįgaliuosius su TPNC vykdoma veikla, Techninės pagalbos priemonėmis, jų skyrimo tvarka, aptars kitus, su asmenų aprūpinimu techninės pagalbos priemonėmis susijusius klausimus. 

  Rodyti daugiau
 •   Informuojame, kad 2017 m. birželio 1-2 d. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Marijampolės, Utenos ir Tauragės skyriai nedirbs, maloniai prašome dėl TPP prašymų kreiptis į savivaldybių įstaigas pagal gyvenamą vietą.

  Rodyti daugiau
 •   Rytoj Gegužės 31 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centro direktorė Ilona Ogurcova dalyvaus spaudos konferencijoje "Kartu mes stipresni" skirtą Tarptautinei išsėtinės sklerozės dienai paminėti.    

  Rodyti daugiau
 •   Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Centras) apdraudė  techninės pagalbos priemones, (toliau vadinama – TPP),  kainuojančias nuo 500 EUR. Apdraustos TPP, kurios buvo Centro įsigytos iki 2017 m. vasario 1 d.   Techninės pagalbos priemonių draudimo paslaugų atmintinė.

  Rodyti daugiau
 • Siekiant pagerinti neįgaliųjų aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis ir kompensacijų už techninės pagalbos priemonių įsigijimą gavimo sąlygas neįgaliesiems, 2017 m. balandžio 29 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. balandžio 26 d. įsakymas Nr. A1-206 „Dėl Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. gruodžio 19 d. įsakymo Nr. A1-338 „Dėl Neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

  Rodyti daugiau
 • 20170509 100311

  2017-05-09d. TPNC įvyko susitikimas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos paraplegikų asociacijos, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos, Lietuvos neįgaliųjų draugijos atstovais. Susitikimo metu buvo aptartas neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo  išlaidų kompensavimo tvarka bei aprūpinimas pasėstais praguloms išvengti. 

  Rodyti daugiau
 • Balionai 6

  Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės ir darbo ministerijos kviečia visuomenę švęsti drauge 25-ių metų jubiliejų!

  Prašome užpildyti anketą!

  Rodyti daugiau
 • Balionas 2

  Šios gražios šventės proga šių metų gegužės mėn. 15 - 19 dienomis dešimtyje Techninės pagalbos neįgaliesiems centro teritorinių skyrių vyks atvirų durų savaitė.

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras skelbia tiesioginį turto viešą pardavimo aukcioną

  Rodyti daugiau
 • SERTIFIKATAS POPIERIAUS PERDIRBIMAS page 001

  UAB Archyvo naikinimo paslaugos įvertino 2016 metais perduotų dokumentų svorius ir nustatė Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išsaugojo 16 medžių.

  Rodyti daugiau
 • 2017-03-17 TPNC Klaipėdos skyriuje vyks Klaipėdos, Telšių, Tauragės apskričių socialinių įstaigų darbuotojų praktiniai  mokymai apie Techninės pagalbos priemonių apskaitos informacinės sistemos taikymą, bus aptariami Neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo pakeitimai ir kiti aktualūs darbo klausimai.

  Rodyti daugiau
 • su vydunu1

  2017 m. kovo 17 – 19 d. Klaipėdoje vyks paroda „Sveikatos dienos“ 2017, kurioje dalyvaus TPNC darbuotojai bei pristatys parodos lankytojams Neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarką, atsakys į lankytojų klausimus bei suteiks informaciją apie priemonių įsigijimo galimybes. Taip pat parodoje bus pristatomi sveikatai skirti gaminiai ir paslaugų tiekėjai;   sveikatą stiprinančių ir gydymui skirtų preparatų gamintojai bei jų atstovai;   sveikatos priežiūros, gydymo, reabilitacijos įstaigos...

  Rodyti daugiau
 •   Šių metų kovo 6 d. įvyko Techninės pagalbos neįgaliesiems centro, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei savivaldybių socialinių įstaigų atstovų pasitarimas dėl bendradarbiavimo sutarties parengimo. Susitikime aptarti Techninės pagalbos neįgaliesiems centro ir savivaldybių socialinių įstaigų funkcijų neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis srityje paskirstymo ir suderinimo klausimai, darbo su techninės pagalbos priemonių neįgaliesiems apskaitos informacinės sistemos reglamentavimo ir darbo su sistema problemos ir galimybės bei kiti aktualūs neįgaliųjų  aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis  organizavimo...

  Rodyti daugiau
 • vanor

  Projekto ,,Atrask save“ tikslas – sugrąžinti nedirbančius ir nesimokančius jaunus žmones į darbo rinką, švietimo sistemą arba įtraukti į praktiką / stažuotę. Projekte gali dalyvauti bet kuris nedirbantis ir nesimokantis 15-29 metų amžiaus jaunuolis.

  Rodyti daugiau
 • 2017-02-09 Techninės pagalbos neįgaliesiems centre, Vilniuje, vyko kasmetinis ekspertų komisijos posėdis. Posėdžio metu buvo apžvelgiami nauji neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo pakeitimai

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos SKELBIMAS   Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbia tiesioginį turto viešą pardavimo aukcioną, kuris vyks 2017 m. vasario 14 d. 10.00 val. adresu: Mindaugo g. 42A-1, Vilnius. Parduodamo turto apžiūra vyks Smėlio g. 10-1, Alytus (automobilio) ir Mindaugo g. 42A-1, Vilnius (elektrinių vežimėlių) 2017 m. vasario 7-9 d. nuo 8 val. iki 16 val. Aukciono dalyviai...

  Rodyti daugiau
 • Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) parengė rekomendacinį techninės pagalbos priemonių sąrašą (WHO Priority Assistive Products List), sudarytą pagal atliktą tarptautinį Delphi tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau kaip 100 pasaulio šalių techninės pagalbos prienonių ekspertai ir specialistai. Sąraše pateikiamos būtiniausios techninės pagalbos priemonės, kurios, ekspertų nuomone, turėtų būti valstybės institucijų  garantuojamos ir laisvai preinamos asmenims, turintiems judėjimo, regos, klausos, komunikacijos ar suvokimo negalią.   Rekomendacinis sąrašas čia

  Rodyti daugiau
 • M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo steigiama "Sidabrinė linija“ yra nemokama socialinė draugystės ir bendravimo telefonu paslauga garbaus amžiaus žmonėms, siūlanti galimybę turėti „telefoninį draugą“, kuris reguliariai paskambins pasidomėti, kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos. Ši paslauga nesiekia konkuruoti ar atkartoti kitų jau veikiančių pagalbos garbaus amžiaus žmonėms priemonių, o veikiau priešingai, jas papildyti, suteikti reikiamą pagalbą „čia ir dabar“ ar būti tarpininku, padedančiu garbaus amžiaus žmonėms surasti...

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja, kad dėl  disponuojamų techninės pagalbos priemonių sandėlio likučių derinimo su Techninės pagalbos priemonių apskaitos informacine sistema, keičiasi skyrių darbo laikas.   *Visi Centro teritoriniai padaliniai 2016 gruodžio 15-16 dienomis  nedirbs, išskyrus Vilniaus teritorinį skyrių, kurio darbo laikas:*   * 15 dieną* *-  8.00-12.00*; *16 dieną -  8.00-15.30 (pietų pertrauka 12.00-12.30)*

  Rodyti daugiau
 • Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje buvo rengiamas seminaras *„Alternatyvi komunikacija, bendravimo pagalbinių priemonių ir technologijų reikšmė socialinei įtraukčiai“.*   Mokslininkai ir specialistai sutaria, kad komunikacija, tai esminis asmens gyvenimo ir sąveikos su pasauliu elementas, svarbiausia vertybė, siekiant užtikrinti asmens integraciją, gerovę ir saviraišką, tačiau dalis vaikų ar suaugusių dėl tam tikrų funkcijų sutrikimų turi komunikavimo sunkumų. Šiuos sunkumus įveikti ar sumažinti padeda profesionalai ir kiti specialistai bei tam skirtos alternatyvios...

  Rodyti daugiau
 • Tarptautinė antikorupcijos diena *Gruodžio 9 d., minime Tarptautinę antikorupcijos dieną. Skaidriai teikti kokybiškas paslaugas, atitinkančias kliento lūkesčius – vienas iš pagrindinių mūsų įstaigos tikslų.*   Artėjant šventėms pasitaiko atvejų, kai Techninės pagalbos neįgaliesiems Centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (TPNC) klientai, norėdami padėkoti už malonų, profesionalų ir kultūringą bendravimą ar produktyvų bendradarbiavimą, atsidėkodami bando palikti šokolado, medaus, vaisių ir pan. Net jei ir už teisėtą darbuotojo veikimą siūlomas ar priimamas toks...

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centro metodinio skyriaus vyriausioji specialiste, dalyvavo Technikos komitetų pirmininkų pasitarime Lietuvos standartizacijos departamente, kur aptarta teisinės bazės, susijusios su technikos komitetų veikla, tobulinimas, standartų programos sudarymas, standartų rengimo prioritetai bei technikos komitetų veiklos ir jos rezultatų viešinimas.

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras atlieka reguliuojamų lovų vaikams iki 1500 mm ūgio rinkos tyrimą. Kviečiame suinteresuotus tiekėjus teikti pasiūlymus (užpildyti pridedamą formą) adresu: centras@tpnc.lt[mailto:centras@tpnc.lt]  iki * 2016-12-09*.

  Rodyti daugiau
 • Lap

  Mielai kviečiame Jus užsiregistruoti ir gauti išsamią informaciją.

  Rodyti daugiau
 • Rgs

  Seminaras vilniaus skyriuje 2016-09-13

  Autorius: D. Sabaliauskaitė

  2016 m. rugsėjo 13 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centro  Vilniaus skyriuje vyko mokomasis seminaras Vilniaus universiteto studentams, būsimiems ergoterapeutams, III kursas. Seminaro tema “ Techninės pagalbos priemonių neįgaliesiems išdavimo, remonto bei kompensavimo tvarkos”. Seminarą vedė Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Vilniaus skyriaus vyriausiasis specialistas Ramūnas Aladavičius.

  Rodyti daugiau
 • Bir

  Kauno miesto savivaldybės administracija 2016-06-17 informavo Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, kad* nuo 2016-10-01 Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras nutraukia techninės pagalbos neįgaliesiems išdavimo paslaugų teikimą. Techninės pagalbos priemonėmis asmenys bus aprūpinami Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyriuje.*   *Kontaktai:* Adresas: Žemaičių pl. 37, LT-48178, Kaunas Telefonai: (8 37) 478 377, mob. tel. (8 607) 66 818 Faksas: (8 37) 478 377 El. paštas: kaunas@tpnc.lt     http://www.tpnc.lt/…/stru…/skyriu-kontaktai-ir-darbo-laikas/   Žemėlapio paveikslėlis

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras atsinaujina. Utenos skyrius persikraustė į naujas patalpas. Patalpos ekonomiškesnės, pritaikytos neįgaliesiems, todėl tai užtikrins dar prieinamesnes paslaugas asmenims

  Rodyti daugiau
 • *Šių metų gegužės 10 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centre įvyko Lietuvos standartizacijos departamento technikos komiteto LST TK 54 „Pagalbos priemonės asmenims su negalia“ ataskaitinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo pateikta komiteto pirmininkės ataskaita apie komiteto veiklą 2015 metais, apsvarstyti aktualūs Europos standartų projektai, kiti einamieji klausimai bei įvyko pirmininko rinkimai. Komiteto pirmininke antrajai kadencijai išrinkta Techninės pagalbos neįgaliesiems centro vyriausioji specialistė Vilija Juškienė.*

  Rodyti daugiau