Peršokti į turinį
Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam TECHNINĖS PAGALBOS NEĮGALIESIEMS CENTRAS Prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
ikona: Lietuvos Respublikos herbas - Vytis

Naujienos

 • Gruodžio 3 d. vyko Centro inicijuotas nuotolinis susitikimas su savivaldybių įstaigų darbuotojais, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Centro specialistai dalinasi  savo žiniomis ir patirtimi bei pristato judėjimo techninės pagalbos priemonių svarbiausius parinkimo bei pritaikymo principus, Aprūpinimo tvarkos aprašo pasikeitimus.   Tikimės, kad šio susitikimo informacija bent nedidele dalimi prisidės prie aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis paslaugos kokybės gerinimo bei paslauga geriau atlieps neįgaliųjų poreikius.

  Rodyti daugiau
 • gruod.

  2021-12-01 dieną Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizavo mokymus Centro darbuotojams, mokymų temos: mobingo samprata, diskriminacija ir tolerancija, vertikalusis ir horizontalusis psichologinis smurtas. Po mokymų buvo aptarta:psichosocialinių veiksnių tyrimo, atlikto 2021 m. spalio 1 d. rezultatai, darbuotojų mentorių grupės sudarymo, mentorystės programos parengimo ir įgyvendinimo tarpiniai rezultatai ir įstaigos veiklos kryptis ir kiti einamieji darbiniai bei organiznaciniai klausimai.

  Rodyti daugiau
 • Š. m. lapkričio 16 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centre prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lankėsi LR Seimo Socialinių ir darbo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojo Lino Kukuraičio patarėjas, Paraplegikų asociacijos prezidentas Juozas Bernatavičius. Susitikimo su Centro darbuotojais metu buvo aptarti neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis klausimai, vykstantys pokyčiai bei numatomos aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis mechanizmo tobulinimo perspektyvos Sveciai

  Rodyti daugiau
 • lapkr.

  Šiauliu skyrius NEDIRBS

  Autorius: TPNC

  Dėmesio, gerbiami klientai! Viešųjų paslaugų teikimo skyrius Šiaulių apskrityje šių metų lapkričio 5 d. ir lapkričio 12 d. - nedirbs. Dėl techninės pagalbos priemonių prašome kreiptis į artimiausią Socialinių paslaugų centrą pagal deklaruotą gyvenamąją vietą. Konsultacijos teikiamos nemokamu telefono numeriu 8 800 800 89.

  Rodyti daugiau
 • Techninė pagalbos neįgaliesiems centro prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbuotojai 2021-10-26 ir 27 dienomis dalyvauja Kvalifikacijos kėlimo kursuose "Elektrinių vežimėlių defektavimo ir remonto mokymai" (Mokymai, kaip teisingai nustatyti elektrinių vežimėlių gedimus, atlikti defektavima bei smulkų remontą).

  Rodyti daugiau
 • spal.

  Sensoriniai kambariai

  Autorius: TPNC

  Spalio 21 dieną Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos administracijos bei Viešųjų paslaugų teikimo skyriaus Vilniaus skyrius lankysis Pilaitukas sensorikos kambaryje, o spalio 22 dieną Viešųjų paslaugų teikimo skyriaus Telšių, Tauragės ir Klaipėdos skyrių darbuotojai aplankys Klaipėdos miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų, bei Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro sensoriko kambariuose.

  Rodyti daugiau
 • Spalio 13 ir 19 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Viešųjų paslaugų teikimo skyriuje Klaipėdos apskrityje lankėsi Klaipėdos valstybinės kolegijos Slaugos ir socialinės gerovės trečio kurso socialinio darbo studentai.

  Rodyti daugiau
 • Bendrasis vertinimo modelis yra Europos kokybės vadybos fondo Tobulumo modelio pagrindu sukurtas visuotinės kokybės vadybos metodas. Bendrasis vertinimo modelis skatina nuolatinį veiklos tobulinimą bei suteikia galimybę įvairiais aspektais įvertinti savo veiklą.

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šių metų spalio 14 ir 21 dienomis veda seminarus Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto studentams. Seminaro tikslas - supažindinti studentus su Techninės pagalbos priemonių aprūpinimo tvarka, supažindinti su Techninės pagalbos priemonėmis bei jų pritaikymo galimybėmis.

  Rodyti daugiau
 • 2021-10-14 Techninės pagalbos neįgaliesiems centras buvo pakviestas dalyvauti  LASS Utenos rajono filialo narių ataskaitiniame susirinkime. Susitikimo tikslas: Supažindinti  LASS Utenos filialo narius su Lietuvos respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsakymu Dėl neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos. Atsakyti į susirinkusiems asmenims iškilusius klausimus dėl aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis tvarkos.    

  Rodyti daugiau
 • Informuojame, kad Viešųjų paslaugų teikimo skyriaus padalinys Marijampolėje, Parko g. 13, dėl Covid ligos laikinai kontaktiniu būdu klientų neaptarnauja. Darbuotojai šiuo metu dirba nuotoliniu būdu. Konsultacijos aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis klausimais teikiamos nemokamu telefonu 8 800 800 89, Centro darbuotojai Marijampolės apskrities gyventojams aprūpinimo TPP paslaugas organizuoja per savivaldybių įstaigas ar kitus Centro teritorinius padalinius.

  Rodyti daugiau
 • rugs.

  Dėmesio, gerbiami klientai! Viešųjų paslaugų teikimo skyrius Klaipėdos apskrityje šių metų rugsėjo 24 d. nuo 12.00 val. - nedirbs. Dėl techninės pagalbos priemonių prašome kreiptis į artimiausią socialinių paslaugų centrą pagal deklaruotą gyvenamąją vietą. Konsultacijos teikiamos nemokamu telefono numeriu 8 800 800 89.

  Rodyti daugiau
 • Informacija Vilniaus miesto gyventojams. Savivaldybės įmonė „Vilniaus miesto būstas“, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu, skiria būsto nuomos mokesčio dalies kompensacijas asmenims ir šeimoms. Kviečiame susipažinti su įmonės parengta atmintine. (Spausti čia)

  Rodyti daugiau
 • Informuojame, kad Viešųjų paslaugų teikimo skyrius Šiaulių apskrityje nedirbs 09-10 ir 09-17 dienomis.

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šių metų rugsėjo 3-ią dieną dalyvaus renginyje "Kompleksinės socialinės reabilitacijos paslaugos".

  Rodyti daugiau
 • rugp.

  Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dalyvauja Lietuvos negalios organizacijų forumo 20-ies metų veiklos sukakties minėjime.

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dalyvauja 2021 m. rugpjūčio 24 dieną vyksiančiose Bendrijos "PAGAVA" mokymuose "PAGALBA ŠEIMAI, AUGINANČIAI VAIKĄ SU KLAUSOS SUTRIKIMAIS".

  Rodyti daugiau
 • Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsugos ir darbo ministerijos, kaip kiekvienais metais, dalyvauja kartu su Lietuvos žmonių su negalia sąjunga ir 2021 metų rugpjūčio 20-22 dienomis paminės „Baltijos kelio“ trisdešimt antrąsias metines. Grupelė žmonių, tarp kurių ir keli Centro darbuotojai, išvažiuos neįgaliųjų vežimėliais su specialiais priedais–varytuvais, dviračiais, maršrutu Vilnius – Ryga – Talinas. Linkimė sėkmės!    Baltojos kelias 2021    

  Rodyti daugiau
 • SKUTERIO ĮSIGIJIMO IŠLAIDŲ KOMEPNSAVIMAS VIENĄ KARTĄ PER 6 METUS 900 EUR, BET NE DAUGIAU UŽ FAKTINES ĮSIGIJIMO IŠLAIDAS Dokumentai, kuriuos Jūs turite pateikti: 1. Nustatytos formos prašymą. Prašymą užpildyti padės Centro specialistas atvykus į Centro skyrių. 2. Medicinos dokumentų išrašą/siuntimą (forma Nr. 027/a arba E027). ...

  Rodyti daugiau
 • Daugiau judėjimo negalią turinčių žmonių galės kreiptis dėl skuterio įsigijimo išlaidų kompensavimo, tereikia Techninės pagalbos neįgaliesiems centrui pateikti pasirinktinai Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos išduotą specialiojo lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikio nustatymo pažymą arba asmens sveikatos priežiūros įstaigos šeimos gydytojo ar kito atitinkamos srities gydytojo specialisto išrašą iš medicinos dokumentų (forma Nr. 027/a), kuris patvirtintų, kad asmeniui nustatyta bent viena iš ligų ar sveikatos būklių,...

  Rodyti daugiau
 •   Šių metų birželio 15 d. įvyko nuotolinis susitikimas su Asociacija „Savarankiškas gyvenimas“. Susitikimo metu Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistai pristatė neįgaliųjų aprūpinimo regos techninės pagalbos priemonėmis tvarką, nuo 2022 m. numatomus aprūpinimo regos priemonėmis pokyčius, atsakė į pateiktus aktualius klausimus bei aptarė tolesnio bendradarbiavimo perspektyvas. Seminaro skaidrės: Nr.1[#reg] ir Nr.2.

  Rodyti daugiau
 • Šių metų birželio 4 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suorganizavo nuotolinį seminarą Savivaldybių įstaigoms apie techninės pagalbos priemonių pajamavimą, šioms priemonėms nurašyti reikalingų dokumentų pateikimą bei priemonių nurašymo tvarką, taip pat atsakė į dažniausiai užduodamus klausimus. Seminaro skaidrės

  Rodyti daugiau
 •   Šių metų gegužės 24 d. Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suorganizavo nuotolinį seminarą Savivaldybių įstaigoms apie techninės pagalbos priemonių nurašymą, Neįgaliųjų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis ir šių priemonių įsigijimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo pakeitimus bei kompensavimo tvarką taip pat atsakė į dažniausiai užduodamus klausimus. Seminaro skaidrės

  Rodyti daugiau
 • Dėmesio, gerbiami klientai! Nuo gegužės 17 d. Viešųjų paslaugų teikimo skyrius Alytaus apskrityje - nedirba. Dėl techninės pagalbos priemonių prašome kreiptis į artimiausią socialinių paslaugų centrą pagal deklaruotą gyvenamąją vietą. Konsultacijos teikiamos nemokamu telefono numeriu 8 800 800 89. Išlikime sveiki!

  Rodyti daugiau
 •   Šių metų gegužės 4 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija suorganizavo nuotolinį susitikimą su Centro darbuotojais. Susitikimo metu viceministrė Justina Jakštienė ir Tikslinės pagalbos skyriaus vyresnioji patarėja Jurgita Čiuladaitė-Pritulskienė pristatė Centro darbuotojams Centro veiklos optimizavimo planą, veiklos lūkesčius bei atsakė į darbuotojų klausimus.

  Rodyti daugiau
 • Kviečiame susipažinti su organizacijos veiklos tobulinimo plano 2020-2022 m. pažangos vertinimu už praėjusį pusmetį       

  Rodyti daugiau
 • Šių metų kovo 5 d. Centro darbuotoja dalyvavo LSMU ligoninės Kauno klinikų Akių ligų klinikos Retų ligų dienos proga organizuotoje konferencijoje "Retomis akių ligomis sergančių pacientų iššūkiai: aklumas ir silpnaregystė" bei skaitė pranešimą „Techninės pagalbos priemonės asmenims su regos negalia ir jų įsigijimo tvarka“

  Rodyti daugiau
 • Šių metų kovo 2 d. įvyko Ekspertų komisijos posėdis, kurio metu buvo pristatyti praeitais metais Centro nuveikti darbai, planai 2021 metams bei aptarti asmenų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis klausimai. Ekspertai pritarė Centro suplanuotų lėšų paskirstymui ir numatomam panaudojimui bei priėmė sprendimus dėl asmenų aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis.

  Rodyti daugiau
 • Remiantis apklausos rezultatais, klientai yra patenkinti Centro teikiamomis paslaugomis ir jų kokybe. Klientų pasitenkinimo rodiklis – 87,4 %.

  Rodyti daugiau
 • Standartas grindžiamas Centro požiūriu į Klientą, kuris užtikrina Klientų pasitenkinimą ir sukuria bendradarbiauti skatinančią darbo aplinką.

  Rodyti daugiau