2017-12-05 Kviečiame Jus į socialinį šviečiamąjį renginį "Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam"

Gruodžio 3-oji – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena, kurią pasaulis mini nuo 1992 metų. Po daugelį metų trūkusio aktyvaus visuomenės švietimo bei supažindinimo su neįgaliųjų problemomis, ribotomis jų galimybėmis ugdytis, dirbti bei dalyvauti visuomeniniame gyvenime, 1992 m. pabaigoje, Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė gruodžio 3-ąją Tarptautine neįgaliųjų diena.

 

Ateityje laukia daug darbų, tačiau šiandien džiaugiamės neįgaliųjų pasiekimais kultūros, mokslo ir sporto srityse. Žinoma ne viena akla dainininkė, stebinanti savo balsu. Šiais laikais galima sutikti ne vieną neįgalų žmogų, kuris aktyviai sportuoja ir sveikuosius stebina savo pasiekimais, dirba kompiuteriu ir ne tik dirba, bet ir programuoja kojomis. Technologijos, kompiuteris, internetas gali gerokai pasitarnauti žmonėms, visų pirma, sudaryti jiems sąlygas bendrauti, dirbti ir nesijausti svetima visuomenės ląstele.

 

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, minėdamas savo veiklos 25-metį bei Pasaulinę neįgaliųjų dieną, kviečia į socialinį šviečiamąjį renginį „Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam“ kuris vyks 2017 m. gruodžio 5 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Laisvės pr. 5, Vilnius.

 

Renginio metu galėsite susipažinti su naujomis techninės pagalbos priemonėmis, sužinoti apie galimybes įsigyti Jums reikalingas priemones, išgirsti patarimų kaip jomis naudotis bei gauti remonto paslaugas.