Apie naują Centro teikiamą paslaugą

Paskutiniu metu intensyviai svarstėme, kaip galėtume būti arčiau kliento, kiek kartų per metus turėtume kliento paklausti, ar jam suteikta techninės pagalbos priemonė yra patogi, tinkama naudotis buityje, ar priemonė vis dar reikalinga. Ieškojome būdų, kaip šį bendravimą įgalinti, kokius kontakto tarp Centro specialistų ir klientų palaikymo metodus pasirinkti. Dalyvaudami PSO ir tarptautinių organizacijų veiklose radome atsakymus į mums rūpimus klausimus ir šiandien jums galime pristatyti atnaujintą Centro teikiamų paslaugų sąrašą, kuris pagausėjo paslauga "Kompleksinės paslaugos teikimas".

Kompleksinės paslaugos pagrindas: su priemonės naudotoju palaikomas ryšys nuo prašymo gavimo dienos iki priemonės grąžinimo dienos, įvairiais abiem pusėms priimtinais būdais ir priemonėmis: tiesiogiai, nuvykus pas asmenį į namus ar asmeniui atvykus į Centro teritorinį padalinį, telefonu, elektroniniu paštu ar kt.

Dėl kompleksinės paslaugos gavimo teiraukitės Centro teritoriniuose padaliniuose vizito metu, nemokamu konsultacijų numeriu 8 800 800 89 arba el. p. konsultacijos@tpnc.lt.