Dėl Centro kalendoriaus 2021 metams

Šiais metais tarptautinę negalią turinčių žmonių dieną minime kitaip – dovanodami Jums, gerbiami klientai ir negalią turinčių asmenų bendruomenės nariai, Centro parengtą kalendorių 2021-iems metams.

Į kalendorių sudėjome ne tik mėnesius ir dienas, bet ir per ilgametę patirtį sukauptas ir lengvai suprantama kalba surašytas žinias, įvairią metodinę-rekomendacinę medžiagą.

Kaip žinia, kalendorius turės ne tik popierinį, bet ir elektroninį (PDF) variantą, kurį galės laisvai atsisiųsti kiekvienas norintis. Kalendoriuje pateikiama informacija taip pat bus įrašyta garso formatu.

Šiandien Jums pristatome mažą užuominą į kalendorių, pirmąjį - įvadinį kalendoriaus garso įrašą, o kitų metų pirmąją dieną paviešinsime kalendoriaus 2021-iems metams elektroninę versiją (šiame puslapyje: https://www.tpnc.lt/.../mokomoji-rekomendacine-medziaga/) bei likusius garso įrašus Centro YouTube kanale.

Popieriniai Centro kalendoriai nuo gruodžio 3 d. bus neatlygintinai dalijami Centro teritoriniuose padaliniuose Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje, Kaune, Utenoje, Panevėžyje. Nuo gruodžio 8 d. kalendoriai bus dalijami ir Šiaulių bei Telšių padaliniuose. Nuo gruodžio 10 d. - Klaipėdos ir Tauragės padaliniuose. Egzempliorių skaičius ribotas.

Kviečiame klausytis pirmojo kalendoriaus garso įrašo, tikimės, kad jums bus NAUDINGA. Įrašo nuoroda - čia