Dėl klientų aptarnavimo karantino metu

Klientų dėmesiui,

 

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.

 

Siekdami užtikrinti tinkamas ir saugias darbo sąlygas Centro specialistams bei saugią aplinką klientams, prašome į Centrą atvykti tik iš anksto užsiregistravus (el. paštu, telefonu ar per išankstinės registracijos sistemą) ir vadovaujantis žemiau nurodyta aprūpinimo tvarka karantino metu, tai padės sumažinti galimybę pernešti arba apsikrėsti užkrečiamomis ligomis laukiamuosiuose, sudarys sąlygas efektyviai dezinfekuoti patalpas.

 

Išskirtinai karantino metu prašymus gauti techninės pagalbos priemones galite pateikti šiais būdais: el. paštu, paskambinę numeriais 19989 arba (+3705) 233 7344 ar atvykę į Centro teritorinius padalinius (tik užsiregistravus iš anksto). Prašymai dėl TPP kompensavimo priimami tik el. paštu.

 

Aprūpinimo TPP tvarka karantino dėl koronaviruso metu:

  1. Paslaugos suteikimo trukmė – iki 15 min. Po kiekvieno aptarnauto kliento daroma 10 min. pertrauka patalpų vedinimui ir paviršių dezinfekcijai.
  2. Klientai įleidžiami po vieną, esant poreikiui, su vienu lydinčiu asmeniu.
  3. Norėdamas patekti į Centro patalpas, spauskite iškvietimo mygtuką, esantį šalia durų.
  4. Pateikęs specialisto prašomus dokumentus, atsisėskite saugioje, specialisto nurodytoje vietoje.
  5. Prašome vengti liestis prie patalpose esančių paviršių, daiktų, nebent tam yra būtinybė.
  6. Specialistas jus aptarnaus mūvėdamas apsaugines pirštines ir kaukę.
  7. Jei jūs ar jūsų palydovas jaučiasi prastai, esate/yra neseniai grįžęs iš užsienio, į Centrą kreipkitės tik  el. paštu ar telefonu.

 

Konsultacijos teikiamos: telefonu (19989 arba (+3705) 233 7344), elektroniniu paštu (konsultacijos@tpnc.lt).

Išankstinė registracija: https://savitarna.tppa.tpnc.lt/

 

Jei turite problemų registruojantis ar kitų klausimų, prašome skambinti numeriais 19989 arba (+3705) 233 7344, padėsime.

 

Dėkojame už supratingumą ir pilietiškumą,

Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie SADM administracija