Kalendorius 2021 iš arčiau

Centras sukūrė ir išleido naudingą, stilingą ir spalvingą, lengvai suprantama kalba parašytą kalendorių 2021-iesiems metams, kuris neatlygintinai dalijamas klientams ir partneriams.

Kalendorių sudaro 28 puslapiai, iš kurių 26 puslapiai skirti aktualiai, naujausiai informacijai, o 1 puslapis – kalendoriaus garso įrašų sąrašui pateikti.

Siekdami kuo didesnio pateiktos informacijos prieinamumo, kartu su LABiblioteka visą kalendoriuje pateikiamą informaciją įrašėme. Įrašai Centro YouTube kanale bus publikuoti sausio 1 d. (https://youtu.be/eRwHuXpG8MI).

 

Mūsų kalendorius nėra tik mėnesiai ir dienos – tai informacinis rekomendacinis leidinys, kuriame kiekvienas gali surasti vertingos informacijos, specialistų patarimus.

Pateikiama informacija gali padėti įgyti naujų kompetencijų tiek techninės pagalbos priemonių naudotojams, tiek specialistams.

 

Ką rasite kalendoriuose?

Kalendoriuje 2021-iesiems metams jūs rasite specialistų patarimus bei straipsnius įvairiomis temomis.

Sužinosite apie Centro partnerius bei Centro ir kitų organizacijų paslaugas, teikiamas negalią turintiems ir pensinio amžiaus sulaukusiems asmenims.

Taip pat kalendoriuje rasite specialistų pranešimus apie įvairias naujoves, susijusias su regos, klausos, komunikacijos techninės pagalbos priemonėmis, bendravimo su negalia turinčiu asmeniu etiketą, patarimus, kaip išvengti pragulų bei rūpintis savo ar slaugomų asmenų higiena, kaip rūpintis savo neįgaliojo vežimėliu, kaip naudotis vaikštyne, surinkti ir avariniu būdu nuleisti automatiškai reguliuojamą lovą.

 

Primename, kad mūsų parengti kalendoriai jau pasiekė visus skyrius, jie pradėti dalyti klientams ir juos lydintiems asmenims, todėl nepamirškite klientų aptarnavimo specialistų teirautis dėl kalendoriaus suteikimo.

 

Pageidaujate gauti kalendorių? Parašykite laišką su savo vardu, pavarde, adresu bei telefono numeriu centras@tpnc.lt ir kalendorių jums išsiųsime.

 

Leidinių skaičius – ribotas.

 

130197958 190787842700634 8452020872382209228 n