Publikacija naujienų portale

Šįryt (2019-11-19) buvo publikuotas straipsnis apie Centro teikiamas konsultacijas trumpuoju numeriu 19989. Prieš kviesdami skaityti, pažymėsime pagrindines šios publikacijos mintis ir tas, kurios paminėtos nebuvo.

  • Konsultacijų numeris 19989 nėra padidinto tarifo ar papildomai apmokestintas trumpasis numeris. Skambučio kaina šiuo numeriu yra tokia pati, kaip ir skambinant į fiksuoto ryšio numerį. Jei per 0,30 sek. konsultantas ragelio nepakelia, Jums siūloma ragelį padėti. Jūsų skambutis užfiksuojamas telekomunikacijų platformoje, į kurį konsultantas atsako iškart, kai tik atsilaisvina, tą pačią darbo dieną. Patikiname, kad į visus praleistus skambučius atsakome.

  • Visas paslaugas teikiame neatlygintinai ir siekiame, kad visi klientai gautų atsakymus į iškilusius klausimus jiems patraukliu būdu. Kol kas finansavimo, skirto įdiegti nemokamą telefono liniją, negavome.

  • Žinoma, klientus konsultuojame kitais patogiais būdais – ne tik telefonu ar tiesiogiai atvykus į Centrą, bet ir interneto svetainėje, kurioje teikiama „gyva“ pagalba – įdiegtas susirašinėjimo su specialistu modulis ir klientai gali gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Taip pat konsultuojame Centro Facebook‘o paskyroje bei el. pašto adresu konsultacijos@tpnc.lt.  

  • Taip pat patiksliname, kad įsigyjant čiužinį praguloms išvengti yra kompensuojama iki 44 eurų.

  • Dėl techninės pagalbos priemonių gavimo galite kreiptis ne tik į Centro teritorinius padalinus, bet ir į savivaldybės įstaigą pagal deklaruotą gyvenamąją vietą. TPP įsigijimo išlaidų kompensacijų prašymus galite pateikti Centro teritoriniuose padaliniuose arba portale www.spis.lt, kur vadovaujantis LR Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu patvirtinta aprūpinimo tvarka, prašymą Centrui perduos socialiniai darbuotojai.

Straipsnis – čia