Vilniuje vyko seminaras „Alternatyvi komunikacija, bendravimo pagalbinių priemonių ir technologijų reikšmė socialinei įtraukčiai“

Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje buvo rengiamas seminaras „Alternatyvi komunikacija, bendravimo pagalbinių priemonių ir technologijų reikšmė socialinei įtraukčiai“.

 

Mokslininkai ir specialistai sutaria, kad komunikacija, tai esminis asmens gyvenimo ir sąveikos su pasauliu elementas, svarbiausia vertybė, siekiant užtikrinti asmens integraciją, gerovę ir saviraišką, tačiau dalis vaikų ar suaugusių dėl tam tikrų funkcijų sutrikimų turi komunikavimo sunkumų. Šiuos sunkumus įveikti ar sumažinti padeda profesionalai ir kiti specialistai bei tam skirtos alternatyvios komunikacijos techninės pagalbos priemonės ar technologijos.

 

Seminaro tikslas – suteikti seminaro dalyviams žinių, pagilinti profesinius įgūdžius ir padėti patobulinti  praktinius įgūdžius apie kasdienio naudojimo bei informacinių komunikacinių technologijų ypatumus, jų taikymo ir panaudojimo galimybes.

 

Tikimasi, kad seminaro metu įgytos žinios didins alternatyvių komunikacijos pagalbinių priemonių žinomumą, jų taikymo naudą bei bendravimo ir bendradarbiavimo tarp specialistų ir vartotojų galimybių suradimą.

 

Žinomi specialistai, psichologai ir pagalbinių priemonių žinovai seminare dalinosi savo žiniomis ir kvietė dalyvius diskusijai.

 

Nuoroda į vaizdo įrašą čia